KURUMSAL

WhatsApp Görsel 2023-05-21 saat 13.09.58

HAKKIMIZDA

M Furkan İnşaat, 2019 yılında Furkan UZUNTAŞ tarafından tek ortaklı bir limited şirket olarak kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir.

M Furkan İnşaat, aynı yıl içerisinde faaliyetlerine başlamış ve milli servet niteliğindeki projelerde hizmet vermiştir. Başarılı bir inşaat kuruluşu olarak, Türkiye ve yurt dışında büyük ölçekli altyapı ve üstyapı projelerini üstlenmektedir.

M Furkan İnşaat’ın değerlendirilen tamamlanmış ve devam eden projeleri, şirketin sağlam konumunu göstermektedir. Piyasa güvenilirliği, kalite anlayışı ve geçmişten günümüze taşıdığı bilgi, birikim ve deneyim, şirketin başarısının temelini oluşturmaktadır.

M Furkan İnşaat, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da tanınmış bir imaja sahiptir ve küresel bir firma olma yolunda güvenle ilerlemektedir.

MÜDÜRÜN NOTU

"Hedefimiz, bulunduğumuz sektörde en çok isteyen ve eşsiz olanı başaran bir konumda olmaktır."

Kurulduğumuz günden bu yana daima en iyi olmayı hedefleyerek devam ettiğimiz yolumuzda, en büyük projelere imza atmaya devam edeceğiz.

M Furkan İnşaat olarak, Trabzon’un Maçka ilçesinde yapılan yeni Zigana Tüneli projesi kapsamında inşa ettiğimiz toplamda 900 metre uzunluğa sahip Dengeli Konsol Viyadüğü’nü 15 ay gibi kısa sürede tamamlayarak, bu önemli projeyi memleketimizin hizmetine sunup, milletimize hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. 

Aynı zaman diliminde faaliyet gösterdiğimiz Azerbaycan’ın Şuşa – Fuzuli otomobil yolu projesinde imalatını yaptığımız 50’ye yakın menfez, enine geçiş, drenaj geçişleri, 2700 metre uzunluğunda T4, T5 ve T6 tünellerinin kemer betonları, toplamda 1900 metre açıklığa sahip elevasyon yüksekliklerinin 12 metreden – 50 metreye kadar yükseldiği V6, V7 ve V8 itme-sürme sistemiyle inşa ettiğimiz yapıları 9 ay gibi rekor sürede tamamladık. Bu başarıyı işimizi özverili, plan program dahilinde çok çalışmaya borçluyuz. 

Bu projelerdeki hızlı tamamlanma süreleri, kalitemizden ve projelerimize olan hassasiyetimizden kaynaklanmaktadır. M Furkan İnşaat olarak, gelecekte de benzer başarılara imza atmayı ve ülkemize değer katmaya devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Halihazırda faaliyetlerimize devam ettiğimiz Zabuxçay su anbarının layihelendirilmesi projemiz devam etmekte olup 2 yıllık faaliyet süresi olan projemizi 8 ayda teslim etmeyi planlıyoruz.

M Furkan İnşaat olarak, inşaat alanında gösterdiğimiz istikrarlı büyümeyi her proje ve her yapıda icra etmeye devam ediyoruz. Bu büyüme ve başarı, projelerimizdeki kalite, yenilikçilik ve müşteri odaklı yaklaşımımızla birleşerek ortaya çıkmaktadır.

M Furkan İnşaat olarak hedeflerimizin sonu yok. Çalışma ilkelerimize her zaman bağlı kalarak, çalışan personelimizle hep daha iyisini başaracağız.

Misyonumuz

“Güven, Kalite, Hizmet” değerlerimizin tüm faaliyetlerimizde eksiksiz yer almasını sağlıyoruz.

Vizyonumuz

"En iyisini başarmak, saygınlık kazanmak"
Ülkemizde gösterdiğimiz başarılara, yurtdışı projelerimizle yenilerini ekleyip küresel bir marka haline gelerek sadece en iyisini başarmak değil, saygınlık kazanmak istiyoruz.

Temel Değerlerimiz

M.Furkan İnşaat olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm projelerde, yaptığınız işi en hızlı, en iyi şekilde, uluslararası standartlara ve Türkiye’de belirtilen mevzuatlara ve yönetmeliklere uygun eksiksiz hayata geçirmekle, örnek ve öncü olmaktayız. Projelerimizi bu anlayışla taviz vermeden milletimize ve insanlığa sunuyoruz.

25

Bitirilen Proje

2000

İstihdam

1520

Yeni Ekipman

25

Devam Eden Projeler

Her Yapı Bir Sanattır

İşlevsellik ve Dayanıklılık Sanattır.

M Furkan İnşaat olarak, inşa ettiğimiz her yapıyı bir sanat eseri olarak görüyoruz. Yapıların estetik açıdan çekici olmasının yanı sıra işlevsel ve dayanıklı olmalarına da özen gösteriyoruz. İnşa ettiğimiz yapılar, işlerinin uzmanı olan ekibimiz tarafından özenle planlanıyor ve inşa ediliyor. Projelerimizde, en son teknolojileri kullanarak, çevre ile uyumlu ve sürdürülebilir yapılar inşa ediyoruz.

İnşaatın Mükemmeliği

İnsanları Güvenli Tutmaya Kararlıyız

Şirketimiz, sektördeki 25 yıllık deneyimi ile müşterilerine sağlam, güvenilir ve dayanıklı yapılar inşa etmektedir.

İleri Teknolojileri Takip Ediyoruz

İnovasyon, teknoloji ve işbirliğine dayalı yaklaşımı ile her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz..